Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co to są za plamki na szybach?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co to są za plamki na szybach?

    Zamieszczone przez maksiu
    odmeldowywuje
    czy melduje, bo pogubiłem się :?

  • #2
    Co to są za plamki na szybach?

    Witam,

    wczoraj zakupiłem niewidzialną wycieraczkę firmy K2 i postanowiłem ją nałożyć. Uprzednio umyłem dokładnie szybę. Po nałożeniu "niewidzialnej wycieraczki" wyskoczyły takie dziwne plamki

    Są one o tyle dziwne, że nie widać ich jak szyba jest sucha. po chuchnięciu się pokazują i znikają wraz z wyschnięciem szyby. Po nałożeniu owej wycieraczki pojawiają się na stałe. Do momentu zmycia powłoki. Płyn do mycia szyb, do silnych zabrudzeń oraz zmywacz do paznokci nie pomogły.

    Ma ktoś jakieś pomysły? I co to może być? Na przedniej szybie tego nie mam (była wymieniana). Na pozostałych niestety tak.

    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      nie jestem pewien na 100% ale kiedyś miałem ten sam problem, i jadąc zapytałem się zawodowego kierowcy co on na to , odpowiedział mi że są to zabrudzenia z drogi powstają kiedy myje się szybę zadko, zaczołem myć szybę przednią 2-3 razy w tygodniu bardzo dokładnie i problem zniknoł

      Komentarz


      • #4
        Ja miałem podobne plamki od taniego szamponu z woskiem.
        Nie ma rzeczy niemożliwych,są tylko trudne do wykonania.

        Komentarz


        • #5
          Bartek.K, czym udalo Ci się pozbyć tego cholerstwa?

          Komentarz


          • #6
            interagg, autoglym car glass polish pomoże.
            Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

            Komentarz


            • #7
              jak się osuszy klimat, to spróbuje tego specyfiku andrzej111 :lol:

              Komentarz


              • #8
                Ja zmywałem to jakimś środkiem przemysłowym do szkła.Cholerstwo było tak mocne ze w kontakcie z guma ja niszczyło.
                Nie ma rzeczy niemożliwych,są tylko trudne do wykonania.

                Komentarz


                • #9
                  Re: Co to są za plamki na szybach?

                  Zamieszczone przez interagg
                  Witam,

                  wczoraj zakupiłem niewidzialną wycieraczkę firmy K2 i postanowiłem ją nałożyć. Uprzednio umyłem dokładnie szybę. Po nałożeniu "niewidzialnej wycieraczki" wyskoczyły takie dziwne plamki Obrazek

                  Są one o tyle dziwne, że nie widać ich jak szyba jest sucha. po chuchnięciu się pokazują i znikają wraz z wyschnięciem szyby. Po nałożeniu owej wycieraczki pojawiają się na stałe. Do momentu zmycia powłoki. Płyn do mycia szyb, do silnych zabrudzeń oraz zmywacz do paznokci nie pomogły.

                  Ma ktoś jakieś pomysły? I co to może być? Na przedniej szybie tego nie mam (była wymieniana). Na pozostałych niestety tak.

                  Pozdrawiam
                  Podobne plamki miałem kiedyś po wizycie na myjni bezdotykowej, były też widoczne na lakierze, choć w mniejszym stopniu. Podobno to efekt wody z dużą zawartością wapnia, zeszło po kilku myciach w innej myjni.

                  Siemion
                  "Doświadczenie przychodzi z wiekiem, szkoda tylko, że czasami jest to wieko od trumny..."

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X